577 640 555
577 640 596
sws@sws.cz
 
 
Skladem
Ceník
Detail produktu

Vyřazeno

Produkt již není v naší nabídce.

S dotazem na dostupnost se obraťte na produktového manažera Ing. Radek Zvonek, rzvonek@sws.cz.

Belkin iPhone / iPod TuneBase FM s handsfree

Výrobce: Belkin

Kód: 622201

PartNumber: F8Z441cwB

EAN: 0722868796450

Váha: 0.91 kg

Obvyklá dodací lhůta: 20 (dny)

Záruční lhůta: 2 (roky) … více informací

Servis pro veškeré produkty BELKIN řeší servisní středisko Open Communication Company, s.r.o., Servis produktů Belkin, Lidická 68, 323 00 Plzeň, tel. 377330026, e-mail: belkin@belkin-support.cz . Při reklamaci zařízení prosím žádejte předem o RMA číslo na emailové adrese belkin@belkin-support.cz nebo na telefonu 377330026. Neposílejte prosím reklamace do SWS, dochází ke zbytečnému zdržení. V případě, že obdržíte ze servisu POTVRZENÍ O NEOPRAVITELNOSTI, zadejte si obratem RMA do našeho systému sami na webových stránkách SWS (Neopravitelné zboží) a dále postupujte dle návodu. Urychlí se tím řešení daných reklamací.

Záruční lhůta EU: 2 (roky)

Celní zařazení: 85256000 … více informací

85256000 0.00 Vysíl.přístr.obsah.přijím.zaříz.(pro rozhlas.,televiz.vysíl.,digit.foto,videokam 21%
Přihlásit se

Vaše cena a stav skladu se zobrazí po přihlášení.

Obrázek produktu

Nové jedinečné řešení TuneBase FM od společnosti Belkin je prvním vysílačem FM, který nabízí volání hands free a současně umožňuje poslouchat a nabíjet iPhone za jízdy.

TuneBase FM s hands free automaticky ztiší hudbu při příchozím volání a umožňuje přijímat hovory jediným stisknutím tlačítka. Vestavěný mikrofon umožňuje mluvit do telefonu iPhone, aniž byste museli používat ruce, a hovory můžete poslouchat přes stereofonní systém vozidla.

Vysílač TuneBase FM s hands free disponuje technologií ClearScan, která vyhledá nejvhodnější frekvenci FM. Ovládání realizované jediným stisknutím tlačítka umožňuje přehrávat, zastavovat, přetáčet nebo zrychleně procházet hudbu. Minimalizuje tak rozptylování řidiče a současně poskytuje nejlepší zvukovou kvalitu. Patentovaná nastavitelná kolébka pojme libovolné zařízení iPod nebo iPhone a lze ji horizontálně otáčet, abyste v zařízení iPhone mohli zobrazit mapy založené na funkci GPS.

TuneBase FM s hands free patří mezi jeden z mála vysílačů FM s přídavným napájením USB, které umožňuje nabíjet i druhé zařízení.

TuneBase FM je kompatibilní s pouzdrem zařízení, tzn. iPod ani iPhone nemusíte vyjímat z pouzdra. Produkt má certifikaci "Vyrobeno pro iPod" a "Spolupracuje s telefony iPhone".

- Přijetí hovoru stisknutím tlačítka, hlasitý telefon
- Technologie ClearScan
- Univerzální nastavitelná kolébka pro iPod nebo iPhone
- Zvuk se přenáší bezdrátově na více kanálech FM v rozsahu 88,1 MHz - 107,9 MHz

Ke stažení, odkazy
Belkin FM Transmitters Datasheet (368 KB)
Datasheet k produktu (474 KB)

Neručíme za správnost informací, poskytovaných třetí stranou.