e-Čejkovice | 13. - 15. dubna 2021

  • O akci
  • Program
  • Partneři
  • Soutěže

O akci

Vážení obchodní partneři,
zveme vás na jarní e-Čejkovice, které se uskuteční ve dnech 13. - 15. dubna 2021. Máme pro vás spoustu překvapení. Těšit se můžete na zajímavé přednášky a prezentace předních IT dodavatelů. Živé streamy nejen ze studia SWS, rozhovory s dodavateli a také velmi oblíbené KAHOOT soutěže o hodnotné ceny.

Tým SWS a. s.

V případě zájmu o registraci se ozvěte svému obchodníkovi.

Soutěže

Přednášky výrobců v rámci e-Čejkovic budou doplněny interaktivními soutěženi – kvízy – Kahoot!. Posluchači budou moci získat hodnotné ceny za správné a rychlé odpovědi. Informace o cenách věnovaných do soutěží naleznete u profilu jednotlivých výrobců.

Abychom zvládli soutěže Kahoot! organizačně zvládnout v tak krátkých časových intervalech, poprosíme vás předem o určitou přípravu a součinnost. Mějte připravena svá mobilní zařízení, případně si dopředu nainstalujte aplikaci Kahoot! na platformě iOS nebo Android.

Ve chvíli, kdy budete vyzváni k přihlášení do soutěže, otevřete aplikaci Kahoot! na mobilní platformě a nebo v internetovém prohlížeči přejděte na stránku www.kahoot.it.

Zde budete vyzvání k zadání PIN – to je kód stejný pro všechny účastníky, ale je pokaždé jiný pro aktuální Kahoot! kvíz, a objeví se vám na ploše prezentace e-Čejkovic.

Po jeho zadání se vám objeví výzva k zadání jména – přezdívky, po kterou budete soutěžit. Zde vás žádáme o přihlášení pod vaším skutečným jménem, doplněným zkráceným názvem firmy.

Uvedení skutečného jména a firmy je nutné pro správnou identifikaci soutěžícího pro potřeby vyhodnocení soutěže a zaslání výhry.

U soutěží Kahoot!, kde jsou soutěžící osobně přítomni je to jednodušší, tam je možné používat přezdívky, zde na soutěž navazuje hned další přednáška a nebudeme mít prostor vás kontaktovat. Děkujeme za pochopení a součinnost při přihlašování do Kahoot! kvízů a přejeme vám hodně štěstí v jednotlivých soutěžích.

Média

Fotogalerie