577 640 555
sws@sws.cz
 
 
Skladem
Rozšířené hledání
Spolupráce
SWS bonus klub
 

Aktivace členství

Členství v bonus klubu můžete aktivovat po přihlášení na www.sws.cz v sekci Možnosti > Správa všech účtů. V rozbalovacím menu Nástroje > Práva a v nastavení práv vybrat Bonus Klub. Aby se nastavení práva projevilo, je potřeba se odhlásit a přihlásit.

Sbírání bodů

Body bonus klubu se získávají z promo akcí, které pořádá SWS na podporu prodeje produktů. Týká se akcí, které jsou označeny jako akce s možností získání bodů Bonus klubu. Členům klubu, kteří se akce zúčastní a zakoupí zvýhodněné zboží, jsou body přičteny na jejich bodový účet. Přičtení se děje automaticky po zaplacení faktury a přiznání peněz na účet SWS. Podmínky akcí a počty bodů, které můžete získat, najdete po aktivaci v Bonus klub > Seznam akcí.

Aktuální stav svého bodového konta najdete v Bonus klub > Přehled.

Výměna bodů za dárky či poukázky

Minimální výše pro zaslání bonusu je 500 Kč.

Po nasbírání potřebného množství máte možnost body vyměnit za dárky. Vybraný bonus můžete objednat buďto přes systém nebo mailem bonusklub@sws.cz. Do jednoho měsíce vám bude zaslán na adresu, pod kterou je vaše firma vedena v systému, případně na vámi uvedenou adresu.

Kontakt na SWS bonus klub

tel: +420 577 640 555
bonusklub@sws.cz
SWS a.s., SWS bonus klub, Dostihová 1, 763 15 Slušovice

Více informací o bonus klubu se dozvíte ve všeobecných podmínkách SWS bonus klubu.

SWS a.s. je předním velkoobchodním distributorem informačních technologií. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio výpočetní a kancelářské techniky.