577 640 555
sws@sws.cz
 
 
Skladem
Rozšířené hledání
Spolupráce
SWS bonus klub
 

Všeobecné podmínky a pravidla

Bonus klub SWS (dále jen BK SWS) je název věrnostního programu, který společnost SWS a.s. (dále jen SWS) nabízí svým registrovaným Partnerům. Členové klubu mají možnost za své nákupy u SWS získat body, tzv. Žluťáky. Získané body může partner proměnit ve vybrané poukázky přímo přes svůj účet nebo si za ně objednat zboží ze skladu SWS (nejlépe přes svého obchodníka).

Členství v SWS bonus klubu

Každý registrovaný Partner podpisem Smlouvy o obchodní spolupráci s SWS získává právo na členství v BK SWS. Partner má právo sám aktivovat, ale i deaktivovat přístup do klubu ze svého administrátorského účtu SWS – Nástroje – Práva – Bonus Klub.

Postup sbírání bodů

Člen klubu získá za své nákupy body – Žluťáky, které se do konta načtou po zaplacení dané odběratelské faktury. Systém při této operaci přičítá body na jeho konto automaticky. Body lze přiznat pouze při prodeji za standardní ceny produktů. Nelze kumulovat různé druhy výhod (např. nelze přičíst body u množstevních a jiných slev zboží). Body se připočítávají na konto pouze za řádně a včas uhrazené faktury. Bodový stav Žluťáků se zobrazuje členovi klubu po přihlášení do bonus klubu na webových stránkách SWS (nahoře u loginu).

Výměna Žluťáků za bonusy – poukázky nebo zboží ze skladu SWS

Nasbírané Žluťáky může člen klubu vyměnit za bonusy, tedy poukázky či zboží ze skladu SWS, a to kdykoliv během roku, pokud je splněn minimální limit objednávky. Ten je stanoven pro zaslání bonusu ve formě poukázek na 500 Kč. Uskutečněné objednávky, které tuto hranici nesplňují, budou smazány pro podlimitní objednání. Body budou vráceny zpět. Body ani bonusy není možné vyměnit za peněžní hotovost.

Poukázky, u kterých je bodová hodnota uvedena, si člen klubu objednává přímo ze svého účtu. Zboží ze skladu SWS si může objednat přes svého obchodníka. V takovém případě odpovídá bodová hodnota nákupní ceně zboží navýšené o DPH a všechny druhy odváděných poplatků.

Bonus je doručen v průběhu 1 měsíce od objednání. V období prosince až března se může lhůta prodloužit v závislosti na službách České pošty a nadměrnému množství objednávek. Získané bonusy podléhají zdanění podle platných právních a daňových předpisů. Za zboží zaslané poštou, které si člen klubu nepřevezme do termínu, který byl uveden na oznámení o uložení zásilky na dané pobočce České pošty, společnost SWS neposkytuje náhradu bodů. Na žádost člena klubu mu bude zboží opětovně zasláno, v takovém případě ale bude poštovné strženo ve formě 120 Žluťáků z bodového konta daného člena.

Zasílání během roku a ukončení ročního Bonus klubu SWS

Bonus klub SWS je platný vždy jeden rok, sbírat Žluťáky lze za faktury vydané od 1. 1. do 31. 12. daného roku. Závěrečné čerpání Žluťáků v rámci Bonus klubu SWS by mělo proběhnout co nejdříve po zaplacení poslední faktury roku, ke kterému se vztahuje. Nejpozději však do konce února následujícího roku. Poté se Bonus klub SWS pro daný rok ukončí a nevyčerpané body se stávají neplatnými.

Více o Bonus klubu SWS >>
SWS a.s. je předním velkoobchodním distributorem informačních technologií. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio výpočetní a kancelářské techniky.